Agnieszka Kruk – trener, coach i mentor

logo-agnieszka-kruk

Agnieszka Kruk

Jestem certyfikowanym coachem i trenerem międzynarodowej szkoły Johna C. Maxwella oraz absolwentką Szkoły Coachingu Grupy SET, Akademii profilowania Beahawioralnego oraz Akademii Trenera Mentalnego.

ebook-ludzie-potrzebuja-silnych-ludzi

E-book dla Ciebie

Ludzie potrzebują silnych ludzi

Czy potrzebujesz inspiracji i wsparcia, aby osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym? E-book Ludzie potrzebują silnych ludzi to doskonały przewodnik dla wszystkich, którzy pragną wzmocnić swoje umiejętności, rozwinąć potencjał i osiągnąć wyznaczone cele. Nie czekaj dłużej! Weź udział w tej niezwykłej podróży rozwoju osobistego i stwórz fundamenty dla swojego sukcesu.

Jestem tu, aby Ci pomóc odkryć nieskończone możliwości ...

Zawsze pociągała mnie pasja rozwoju osobistego, która stała się dla mnie nie tylko codziennym wyzwaniem, ale także głównym źródłem inspiracji do skutecznego zarządzania i efektywnej współpracy z innymi. Już w 2004 roku zdałam sobie sprawę, że moja misja polega na tworzeniu zespołów sprzedażowych, wykorzystując w pełni możliwości, jakie daje internet. Świetnie radziłam sobie z przekazywaniem tej wiedzy innym.

Słyszałam wiele razy, że powinnam zawodowo angażować się w pomaganie innym. Początkowo nie dostrzegałam tych sugestii, ale z upływem czasu zrozumiałam, że właśnie ten kierunek chcę obrać.

Rozpoczęłam swoją przygodę jako Doradca Rozwoju Osobistego, spełniając tym samym moje marzenie o pozytywnym wpływaniu na życie innych ludzi.

Rozwój osobisty odegrał kluczową rolę w mojej własnej transformacji i pokonywaniu stawianych przede mną wyzwań. Teraz pragnę dzielić się tymi możliwościami z innymi.

Towarzyszę Ci w drodze do SUKCESU!

Dzięki mojej wszechstronnej wiedzy i pasji w dziedzinie zarządzania i budowania marki osobistej, moje wsparcie coachingowe pozwala klientom osiągnąć pełny rozwój, zarówno na poziomie osobistym, jak i biznesowym. 

Moje umiejętności w skutecznym identyfikowaniu źródeł problemów oraz proponowaniu trafnych rozwiązań sprawiają, że moja pomoc jest niezwykle efektywna.

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje, co potwierdzają moje certyfikaty od renomowanych instytucji, takich jak międzynarodowa szkoła Johna C. Maxwella, Szkoła Coachingu Grupy SET, Akademia Trenera Mentalnego Jakuba Bączka czy Akademia Profilowania Behawioralnego.

Wraz z zespołem przyjaciół współtworzyłam e-booka pt. „Ludzie potrzebują silnych ludzi”, w którym chcemy przekazać naszą wiedzę, doświadczenie i inspirację do zmiany życia.

Wspierając klientów, skupiam się na trafnym rozpoznawaniu źródła problemów i dostarczam skuteczne rozwiązania. Tworzę korzystne warunki dla rozwoju, pomagam w budowaniu pewności siebie, podnoszeniu wartości oraz zaufaniu do własnych myśli, uczuć i działań. Towarzyszę w drodze do sukcesu zawodowego oraz w biznesie online.

Jako coach i trener posiadający wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu oraz budowaniu marki osobistej, pomagam moim klientom rozwijać się na różnych płaszczyznach życia, zarówno w sferze osobistej, jak i biznesowej.

Moim celem jest odkrywanie potencjału ludzkiego, wspieranie innych w rozwoju i przyczynianie się do pozytywnych zmian w ich życiu.

Moje kompetencje:

Co mówią klienci?

Zobacz, co mówią moi klienci – satysfakcja i sukcesy, które osiągają dzięki mojemu wsparciu.

Zapisz się na bezpłatną 20-minutową

KONSULTACJĘ

Konsultacja będzie trwać około 20 minut i będzie skupiona na zrozumieniu wyzwania, przed którym obecnie stoisz.

 

Dołącz do

Newslettera

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymuj cotygodniową dawkę wiedzy rozwojowej, inspiracji i motywacji.

.