Agnieszka Kruk – trener, coach i mentor

logo-agnieszka-kruk

Biznes Coaching

Inwestycja w biznes

Coaching biznesowy z mentoringiem.

Pewnie zastanawiasz się teraz…

Czy potrzebuję Biznes
Coachingu?

Zdecydowanie tak, jeśli… Chcesz bliżej przyjrzeć się swojemu potencjałowi do założenia własnej firmy…. Pragniesz wzmocnić swoją pewność siebie i pewność w podejmowaniu decyzji biznesowych… Chcesz nauczyć się radzić sobie ze stresem…

Przejmij kontrolę

 nad swoim biznesem!

Czujesz, że czegoś brakuje Ci w Twoim biznesie i nie możesz ruszyć dalej. Nie dysponujesz narzędziami do swojego rozwoju, bo nie wiesz, jakie są i gdzie je znaleźć. Masz poczucie niedosytu, że nie osiągasz tego co byś mógł, nie wykorzystujesz w pełni biznesowego potencjału.

Widzisz sukcesy innych biznesów i zastanawiasz się, dlaczego u nich wszystko zadziałało, a u Ciebie nie. Brakuje Ci skutecznej strategii. Nie potrafisz uzyskać przewagi nad konkurencją, Wyzwaniem dla Ciebie jest dotarcie ze swoją marką do grupy docelowej.

Nie potrafisz dobrze zarządzać swoim zespołem, tak aby osiągnąć wyższą wydajność i efektywność. Brakuje Ci też cennej umiejętności zarządzania czasem. Komunikacja wewnątrz firmy oraz w kontakcie z kontrahentami i klientami wymaga poprawy.

Zarezerwuj sesję wstępną

Jeśli chcesz otworzyć drzwi do nowych możliwości rozwoju i wzrostu swojego biznesu lub marki, to tak, Coaching Biznesowy jest dla Ciebie. Zarezerwuj teraz bezpłatną sesję wstępną, aby dowiedzieć się, jak mogę wspierać Cię w drodze do transformacji i sukcesu.

Sesja Biznes Coaching

Jak dokonasz zmiany?

Podczas sesji coachingowych wykorzystamy Twój pełen potencjał. Poprzez dogłębny wywiad, korzystanie z różnorodnych narzędzi i zadania praktyczne, odkryjemy Twoje ukryte zasoby i ewentualne ograniczenia. Będziemy wspólnie pracować nad rozwijaniem Twoje firmy i tworzeniem strategii, które zapewnią jej sukces. W ramach sesji mentoringowych otrzymasz moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Przedstawię Ci case study, które zdały egzamin u mnie lub innych przedsiębiorców, jak również omówimy błędy, których należy unikać. Moje mentoringowe wsparcie da Ci pewność, że podejmujesz najlepsze decyzje biznesowe.

Dla osób rozpoczynających swoją działalność. 

Pomagam w przygotowaniu skutecznego planu biznesowego, zdefiniowaniu unikalnej wartości oferty, wyborze niszy rynkowej i opracowaniu strategii marketingowej. Moje sesje dostarczają wiedzy teoretycznej i praktycznych wskazówek dotyczących budowania marki, pozyskiwania klientów i prowadzenia negocjacji. Wspieram w drodze do sukcesu z większą pewnością siebie i konkretnym planem działania.

Dla przedsiębiorców prowadzących już firmy

Oferuję wsparcie w identyfikowaniu obszarów do ulepszenia, odkrywaniu ukrytego potencjału, opracowywaniu strategii biznesowych i doskonaleniu umiejętności zarządzania. Wraz z moim doświadczeniem i wiedzą mentora, przekazuję praktyczne wskazówki i inspirujące przykłady sukcesu, które pomagają osiągnąć lepsze wyniki finansowe, zwiększyć efektywność operacyjną i wzmocnić pozycję na rynku.

Twój sukces

zależy od Ciebie!

JA MOGĘ CI TYLKO W NIM POMÓC.

Jako mentor osób przedsiębiorczych, certyfikowany coach i trener pomagam biznesom i ich właścicielom wyznaczyć kierunek działania, pokonywać codzienne wyzwania i osiągnąć spektakularne wyniki. Razem wypełnimy lukę między tym, gdzie się obecnie znajduje Twój biznes, a tym, gdzie pragniesz, aby był. Gotowy na sukces?

Coaching Biznesowy

Obszary

wspólnej pracy

 • Specjalizacja – pomagam w wyborze odpowiedniej niszy produktów lub usług, aby osiągnąć konkurencyjną przewagę na rynku.
 • Rozpoznawalność na rynku – wspieram w budowaniu marki osobistej i zwiększaniu widoczności wśród konkurencji.
 • Pozyskiwanie klientów – pomagam w opracowaniu skutecznych strategii pozyskiwania i utrzymywania klientów.
 • Wybór mediów społecznościowych i ich efektywne wykorzystanie w kontakcie z klientami.

Otwórz drzwi do sukcesu!

Czy to odkrywanie ukrytego potencjału i identyfikację ograniczeń, czy opracowanie strategii i konkretnych działań niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych biznesowych celów… Poprzez Biznes Coaching wspólnie możemy otworzyć drzwi do Twojego sukcesu.

Twoje korzyści z Biznes Coaching:

 • Przyjrzysz się lepiej swojemu potencjałowi do założenia własnej firmy. 
 • Zidentyfikujesz przyczyny, dla których Twoje dotychczasowe działania biznesowe nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.
 • Nauczysz się lepiej zarządzać swoim zespołem, aby osiągnąć wyższą wydajność i efektywność.
 • Zdobędziesz umiejętności zarządzania czasem i staniesz się bardziej efektywnym w swojej pracy. 
 • Poprawisz komunikację wewnątrz firmy, oraz kontakt ze swoimi klientami. 
 • Wzmocnisz swoją pewność siebie i pewność w podejmowaniu decyzji biznesowych. 
 • Rozwiniesz asertywności, aby skutecznie negocjować i wyrażać swoje potrzeby. 
 • Nauczyć się radzić sobie ze stresem, aby lepiej prowadzić własną firmę.
 • Uzyskasz przewagę nad konkurencją poprzez wykorzystanie skutecznych strategii i nowoczesnych narzędzi.

Nadal nie wiesz, czy Biznes Coaching to coś właśnie dla Ciebie?

Zapisz się na bezpłatną 20-minutową

KONSULTACJĘ

Konsultacja będzie trwać około 20 minut i będzie skupiona na zrozumieniu wyzwania, przed którym obecnie stoisz.

 

Dołącz do

Newslettera

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymuj cotygodniową dawkę wiedzy rozwojowej, inspiracji i motywacji.

.